Tusen takk til Sparebankstiftelsen DNB for utstyrsboder
Forfatter: Teie IF
23. september 2025

De nye utstyrsbodene våre har allerede vært i drift en stund. Det kan vi takke Sparebankstiftelsen DNB for.
Selve tildelingen fra Sparebankstiftelsen fikk Teie før sommeren, men arbeidet med å få bodene på plass og i drift har tatt litt tid. Nå kan alle lag glede seg over eget skap og egen plass til utstyret - og det nær treningsbanen.
Heldige
– Vi er veldig heldige som igjen har fått støtte fra Sparebankstiftelsen DNB. I forbindelse med byggingen av nytt klubbhus er disse utstyrsbodene helt avgjørende. Nå blir det mye enklere å få til god drift av aktiviteten vår, sier daglig leder Magnus Mørch i Teie.
Det har også vært en betydelig dugnadsinnsats knyttet til å få på plass bodene. Klubben er også veldig takknemlig for dette. Hvert lag har nå sitt eget skap i boden nærmest treningsbanen.
Mer info om skap og ballboder kan du lese her.